אודותינו

בואו נדבר קצת עלינו

עדי פנחס - קצת עליי

עדי פנחס היא ילידת 1986 ובעלת 9 שנות ניסיון בתחום שוק ההון, תחת המטריה שלה ניהול מחלקות בבתי השקעות וניהול בבנק. בתפקידה האחרון שימשה כגורם מנהל את העבודה השוטפת אל מול מתכננים פיננסים חיצוניים בבית השקעות גדול ומוביל בתחומו. ביצעה הדרכות שיווק במוסדות שונים למתחילי הדרך בשוק ההון על עבודה עם לקוחות והתאמת הלקוח לאיש המקצוע הנכון עבורו וזיהוי צרכים ראשוני.

בעלת רישיון מטעם משרד האוצר לסוכנת ביטוח פנסיוני ומורשת לעסוק בשיווק תוכניות פנסיונית ופיננסיות. בנוסף לB.A במנהל עסקים וכלכלה מהאוניברסיטה הפתוחה.

עדי עובדת עם לקוחות נושאי משרה, הגיל השלישי וחברות היי טק, מתמחה בניהול כספים פרטיים, כספי חברה, תכנון פנסיוני, תכנון פיננסי, תכנון פרישה וניהול תיק ביטוחים.

עדי בנתה את מודל 360 מעלות עבור עדי פנחס סוכנות לביטוח (2017) בע"מ , מתנהלת לפי עקרונותיו ומצליחה בשנים האחרונות להשיא עבור לקוחותיה את היעילות המקסימלית עבור תיק הנכסים שלהם בהיבטים השונים וכמובן להוכיח שאכן עדי פנחס סוכנות לביטוח (2017) בע"מ מציבה סטנדרטים חדשים לעולם התכנון הפיננסי והפנסיוני ועומדת מאחורי אבני היסוד שנקבעו בתחילת הדרך.

 

למה אנחנו?

עדי פנחס סוכנות לביטוח (2017) בע"מ  היא הבית שלכם לתכנון פיננסי , פנסיוני וביטוחי נכון.

כיצד ניתן לדעת האם המוצרים הקיימים בתיק הנכסים שלנו אכן מנוהלים בתמהיל האופטימלי ביותר עבורנו בהיבטים שונים של  מיסוי, עלויות, טווח השקעה ופיזור סיכונים נכון? בדיוק בשביל הליווי הפרטי הזה נולדה עדי פנחס סוכנות לביטוח (2017) בע"מ, להדריך אתכם שלב אחרי שלב בקבלת ההחלטות הנכונות, לבצע אתכם את ההחלטות בפועל ולהמשיך לעקוב בהמשך הדרך לצרכים שלכם בהתאם לתנאי השוק השונים.

הלקוחות שלנו הם משפחה, העבודה המשותפת הופכת להיות נעימה יותר ועולם המונחים של שוק ההון מעולם לא היה קל יותר ברור ושקוף יותר. את ההחלטות מקבלים יחד (אנחנו כמובן בונים את תוכנית העבודה לפי כל הכלים שיש ברשותנו בצורה המקצועיות והאמינה ביותר), כל שינוי מתחילת התהליך ועד לעבודה שוטפת נעשה בגילוי נאות מלא תוך כדי הקפדה שלאורך הדרך אתם מבינים מה אנחנו עושים יחד, ומרגישים בנוח עם כל שינוי או מוצר חדש שנכנס לתיק הנכסים שלכם.

אין צורך יותר לשמוע בשיחות קפה על מוצרים חדשים או מונחים חדשים ולא לדעת עליהם , הלקוחות שלנו יודעים כמעט תמיד על השינויים במצבי השוק ובחקיקות שונות. עדי פנחס סוכנות לביטוח (2017) בע"מ  עובדת מסביב לשעון בכל ההיבטים השונים , אנחנו לא נחים כדי שאתם תוכלו לנוח.

 

אבני היסוד שהונחו לפי עדי פנחס סוכנות לביטוח (2017) בע"מ והן המנחות את העבודה שלנו הינם:

ליווי לקוחות מהפרטים הקטנים ביותר ועד להחלטות הגדולות ביותר, עולם התכנון פיננסי ההוליסטי טומן בחובו התחשבות בצרכים שלכם בהווה ובעתיד תוך כדי חשיבה על רמת חיים גבוהה ושימוש בתיק הנכסים הקיים בצורה היעילה ביותר. אנחנו רצים אתכם למרחקים ארוכים ולכן חשוב לתכנן את הבסיס כראוי ולבסס מערכת יחסים בריאה ואמינה כדי להשיג תוצאות.

אמינות ואינטרסים זהים – עדי פנחס סוכנות לביטוח (2017) בע"מ הינה חברה שהינה בבעלות פרטית ולכן נמצאת נטולת אינטרסים והתחייבות כלפי היצרנים השונים במשק , החובה שלנו היא מולכם ולכן אם אתם מרוצים, רק אז אנחנו מרוצים.

מקצועיות – עדי פנחס סוכנות לביטוח (2017) בע"מ מתמחה בתכנון פיננסי ופנסיוני, תכנון פרישה ונתמכת באנשי המקצוע מהשורה הראשונה בתחומם על מנת לאגד עבורכם את הכלים , מסלולים ומוצרים הטובים ביותר להשקעה ולבצע את האופטימיזציה המרבית לתיק הנכסים שלכם בהתאמה לדרישות ולצרכים שעולים מתהליך תכנון הפרישה המלא שלנו. (360 מעלות) .

מקום אחד , טלפון אחד – לעדי פנחס סוכנות לביטוח (2017) בע"מ יש את היכולת לאגד עבורכם את כלל המוצרים שברשותכם בעולם הפנסיוני, פיננסי וביטוחי תחת מקום אחד, לתת מענה ופתרון לכל סוגי ההשקעה ולראות את תמונת המצב הכוללת עבורכם ובכך להרכיב את הפאזל בשלמותו לתיק נכסים המנוהל ליעילות מקסימלית של מיסוי, עלויות ומכשירי השקעה שונים.

 

לפגישת ייעוץ והכוונה ללא עלות השאירו פרטים

סגירת תפריט
נגישות