המומחיות שלנו

במה נוכל לעזור לכם?

תחומי ההתמחות שלנו

בעדי פנחס סוכנות לביטוח (2017) בע"מ ההתמחויות שלנו מתחלקות ל4 עולמות עיקריים , כולם מתאפיינים על ידי מקצועיות , אמינות , טובת הלקוח ושימוש במכשירים הנכונים ביותר מהיבטי מיסוי , עלויות ופוטנציאל תשואה.

אנחנו בודקים את כל מכלול התכונות עבורכם כלקוחות בעדי פנחס סוכנות לביטוח (2017) בע"מ, אנו תופרים את החליפה הטובה ביותר עבורכם למידות , רצונות ושאיפות שלכם, תיק הנכסים שלכם נמצא בידיים הראויות לו. כאשר נסיים לבצע את הבדיקה של 4 העולמות שלנו , נדע לשלב בין העולמות ולאזן את תמונת המצב הכללית שלכם לתיק נכסים אחד שלם ובריא.

עולם הפיננסים – מורכב ממכשירים שונים, מונחים מורכבים , מילים כמו אג"ח , מט"ח , אינפלציה , מניות , אופציה על מניות , קרנות נאמנות , תעודות סל , תיקי השקעות ( מנוהל בארץ או בחו"ל , שקלי \ דולרי \ אירו) , פוליסות חיסכון , תיקון 190 , פק"מ ועוד אלפי סוגי השקעות אלטרנטיביות כמו קרנות גידור , ריט , הלוואות בין אנשים. איך בוחרים את המכשיר הנכון לניהול הכספים שלנו , מה הכי נכון לצרכים שלנו בהיבטים השונים , בעדי פנחס סוכנות לביטוח (2017) בע"מ אנו קודם כל בודקים את התיק נכסים הקיים , מנתחים את הצרכים יחד אתכם ואז מחליטים מה המכשיר הנכון והאטרקטיבי ביותר עבורכם בהתאם לתנאי השוק המשתנים.

העולם הפנסיוני – מורכב מסוגים שונים של מוצרים : קופות גמל , קרנות השתלמות , ביטוחי מנהלים ( ישנים וחדשים) , קרנות פנסיה ( ותיקות וחדשות) שבונים את התמונה הפנסיונית שלנו ממה בסוף תקבע הקצבה בגיל פרישה. בעדי פנחס סוכנות לביטוח (2017) בע"מ אנו נבדוק את העולם הפנסיוני שלכם , נוודא שכל מוצר נמצא במסלול נכון , בעלויות אטרקטיביות , ברמת חשיפה למניות נכונה בהתאם לצרכים שלכם ולתנאי השוק המשתנים.

עולם הביטוח – כל כך הרבה ביטוחים , איך נדע מה הצורך הביטוחי שלנו. צורך ביטוחי קיים לכל גיל ולכל אזרח במדינת ישראל לפי רבדים שונים מבחינת אמידות כלכלית , סטטוס משפחתי , גיל וצורך. על מנת לוודא שתיק הביטוחים שלכם אכן בנוי בצורה נכונה , כלכלית וללא כפילות , ראשית נערוך בדיקה של כל הביטוחים והעלויות ולאחר מכן נוודא צורך בכל ביטוח ואלו שאינם תואמים נוכל להיפרד לשלום . בעדי פנחס סוכנות לביטוח (2017) בע"מ אנו דוגלים באמינות ומקצועיות , תיק הביטוחים ישקף את הצורך בביטוחים הכרחיים בלבד תוך כדי עלויות אטרקטיביות .

עולם הפרישה – מה שנראה לנו רחוק מהעין, מהר מאוד הופך למורכב ומסובך עבורנו. מונחים רבים, כמות טפסים גדולה ואישורי ממס הכנסה, ביטוח לאומי ועוד. נראה שבעת פרישה אנו מתבקשים לעבוד קשה יותר על מנת ליהנות מהמעט זמן פנוי שנותר לנו. בעדי פנחס סוכנות לביטוח (2017) בע"מ אנו מציעים ליווי לפרישה בצורה קלה נוחה ומקצועית. אנו נבצע עבורכם כמה שנוכל על מנת להקל עליכם את התהליך, לחסוך בעלויות ניהול ולנצל הטבות מס המגיעות לכם בזכות. אתם תהיו מופתעים רק עד כמה יכולה לגדול קצבה חודשית ברגע שעושים תכנון פרישה נכון.

לפגישת ייעוץ והכוונה ללא עלות השאירו פרטים

סגירת תפריט
נגישות