360 מעלות - התמונה המלאה

תהליך העבודה שלנו

360 מעלות - תהליך עבודה הייחודי שלנו

90 מעלות ראשונות

פגישה ראשונה בה נכיר את התיק הפיננסי והפנסיוני הקיים. נעמוד על מטרות המפגש , הצרכים האישיים לטווחים השונים (ארוך , בינוני וקצר) בתיק הנכסים הקיים. נסמן מטרות ראשיות ומשניות ונתחיל לעבד את הנתונים מהמצוי לרצוי בעזרת אנשי הצוות , תוכנות והמכשירים העומדים לרשותנו לבדיקה על מנת להגיע למקסימום עבורכם.

180 מעלות , מחצית מהדרך שלנו

בשלב זה לאחר בדיקה רחבה של הנתונים הקיימים , מיצוי שימוש בכל המכשירים הפיננסים המתאימים להגשמת הצרכים , נתחיל לבנות את מגדל הקלפים מחדש ונארגן את תיק הנכסים בהתאם לתוכנית העבודה החדשה שהותאמה בדיוק לכם , עבור הצרכים והרצונות שלכם ובהתאם לנתונים האישיים שלכם.

270 מעלות , מתחילים לעבוד

עוברים על התוכנית החדשה עד לפרטים הקטנים ביותר בצורה ברורה ושקופה. לאחר הסכמה הדדית למימוש התוכנית החדשה נתחיל לבצע. כמה חתימות ויוצאים לדרך. תיק הנכסים שלנו בנוי מחדש על בסיס בדיקה יסודית וארוכה ונבנה באופן מובהק עברנו בלבד.

360 מעלות – ליוויי צמוד ואישי

עכשיו סוגרים מעגל שלם, העבודה לא מסתיימת כאן. ממשיכים ללוות אתכם בהתאם לצרכים המשתנים ברמה האישית שלכם , ברמה מקצועית בהתאם לשינויים במוצרים הקיימים או אירועים בלתי צפויים , כניסתם של מוצרים חדשים המתאימים או משפרים את תיק הנכסים הקיים בהתאם לחקיקות חדשות. הליווי ממשיך באופן שוטף תוך כדי שמירה על התנאים הטובים בתיק הנכסים בכל עת.

לפגישת ייעוץ והכוונה ללא עלות השאירו פרטים

סגירת תפריט
נגישות